_

آربور ترمووود

_

آربور ترمووود یکی از سازه های مهم چوبی در محوطه سازی می باشد که بیشتر نقش ورودی و کادربندی در کریدور فضا را دارد.آربورها دو نوع سقف دارند یکی بصورت منحنی و دیگری صاف و ساده می باشد.در این سازه غالبا برای پوشش دیواره ها از گیاهان رونده استفاده می شود.آربور از لحاظ سازه ای شباهت های زیادی با پرگولا دارد.هر دو سقف مشبک رای عبور نور دارند و پوشش دیواره ها گاهی از گیاهان بهره مند می شوند.اما تفاوت اصلی در نقش عملکردی این دو سازه است.پرگولا غالبا برای استراحت و فضای مکث استفاده می شود اما آربور سازه ای برای مسیر تردد است و بیشتر نقش ورودی را ایفا می کند.

آربور ترمووود | قیمت آربور ترموود | کاربرد آربور

آربور ترموود

برای ساخت آربور از متریال های مختلفی استفاده می شود که یکی از این متریال ها،ترموود می باشد.چوب ترموو بعلت دوام در برابر سرما،گرما،رطوبت و … متریالی مناسب برای این نوع سازه است.گروه مِوا با دردست داشتن چوب های ترموود اصل فنلاندی به شما در زمینه ساخت این نوع سازه ها بهترین کمک را ارائه می کند.

قیمت آربور

هزینه ساخت و اجرای یک آربور از جنس ترموود بسته به نوع پروفیل مصرفی و طرح پیشنهادی شما مشتریان عزیز می باشد.برای اطلاع دقیق تر از قیمت ها با ما در تماس باشید.

کاربرد آربور

همانطور که گفته شد تفاوت اساسی بین آربور و پرگولا در نوع کاربرد آنهاست.از آربور جهت کادربندی و ورودی ها استفاده می شود،درحالیکه پرگولا نقطه ای برای سکون و استراحت است.

در قسمت زیر تصاویری از سازه آربور ترمووود را مشاهده می کنید:

آربور ترمووود (1)
آربور ترمووود (3)
آربور ترمووود (4)
آربور ترمووود (2)
آربور ترمووود (5)
آربور ترمووود (9)
آربور ترمووود (6)
آربور ترمووود (7)
آربور ترمووود (8)
آربور ترمووود (10)
آربور ترمووود (11)
آربور ترمووود (12)