_

نماپوش و دیوارپوش ترمووود

نماپوش ترمووود 2

نماپوش ترمووود ،از پرکاربردترین موارد استفاده از چوب های ترمو است.چوب های ترموود کاج بدلیل دوام بالا در مقابل نور خورشید،سرما و یخبندان قابل استفاده در نمای ویلا و ساختمان می باشد.

نماپوش ترمووود | دیوارپوش ترمووود | انواع نماپوش | قیمت نماپوش ترمووود | ترمووود ارزان | مشخصات نماپوش ترمووود

نماپوش و دیوارپوش ترموود

هر ساختمان با استفاده از نماپوش می تواند یک نمای قابل قبول داشته باشد.در واقع نماپوش نوعی از نما است که هیچ ساختاری ندارد.یعنی این سازه بصورت جداگانه به نما اضافه می شود.یکی از سازه های پرمصرف نماپوش،ترموود است.نماپوش ترمو دارای ثبات در ابعاد می باشد و این بدان معناست که در مقابل شرایط مختلف آب و هوایی،تغییری در اندازه آن صورت نمی گیرد.چوب های ترمو دوام بالایی دارند و برای مدت طولانی نما ساختمان شما را زیبا و کلاسیک نشان می دهند.

انواع چوب ترووود نما

انواع مدل های چوب های ترموود برای نما به چند دسته تقسیم می شوند. نمای ساختمان ساده ، نما بصورت لوور ، نمای دیوار آلاچیق و پرگولا ، نمای نرده و ستون و نمای سقف ها. که هر کدام ازین مدل ها شامل پروفیل های متنوعی با سطح مقطع متفاوتف،در ترمووود می باشند.

قیمت نماپوش ترموود

قیمت نماپوش ترموود نیز همانند کفپوش،بعلت تغییرات نرخ ارز،متغییر می باشد. تفاوت های بین قیمت پروفیل های نمای ترمو بعلت سطح مقطع و ابعاد شاخه ها می باشد. هرچقدر میزان ابعاد و مقطع پروفیل بالاتر باشد،قیمت شاخه گرانتر می باشد. اما گروه مِوا،بعلت اینکه مستقیما وارد کننده پروفیل ترموود فنلاندی به ایران می باشد،قیمت هایی مناسب و ارزانتر از باقی فروشگاه ها به شما مشتریان عزیز ارائه می دهد. همچنین شما می توانید با تماس با شماره ها یا بصورت حضوری قیمت هر لحظه چوب های ترموود را استعلام بگیرید.

مشخصات نماپوش ترموود

پروفیل های نماپوش ترمو غالبا در مقاطع مختلفی به فروش می رسند. اما بطور کلی ضخامت پروفیل های نما از جنس ترمووود شامل مقطع 11 و 15 میل برای نمای داخلی مانند دیوار لابی یا دیوار سونا. مقطع 16 و 19 برای نمای بیرونی مانند نمای ساختمان و ویلاها یا تابلوها. مقطع 20 و 42 میل برای نمای بیرونی و سقف ها مانند نمای لوور یا سقف کاذب می باشد.

شاخه های ترمووود مناسب این بخش شامل موارد زیر است:

STP
ترمووود 16×92
ترمووود 19×92
ترمووود 19×117
ترمووود UTV با سایز 19×117
ترمووود uts با سایز 19×117
ترمووودUTV با سایز 19×140
UYL
ترمووود 42×42
HSS
ترمووود 42×92
ترمووود 42×140

در ادامه تصاویری از نمونه های اجرایی نماپوش ترموود را مشاهده می کنید:

نمای ترمووود2
نمای ترمووود3
نمای ترمووود4
نمای ترمووود5
نمای ترمووود6
نمای ترمووود7
نمای ترمووود8
نمای ترمووود9
نمای ترمووود10
نمای ترمووود11
نمای ترمووود12
نمای ترمووود13