کفپوش چوب پلاست

_

کفپوش چوب پلاست مِوا

کفپوش چوب پلاست ، یکی از پرفروش ترین محصولات گروه مِوا در طی سالیان گذشته بوده است. گروه مِوا بعنوان تنها تولید کننده چوب پلاست درجه یک با فناوری آلمانی در کشور، با تولید این محصول توانسته رضایت مشتریان عزیز را در زمینه کفسازی محوطه خود،بدست آورد.صرفه اقتصادی،دوام بالا،زیبایی در اجرا از دلایل اصلی رضایت مشتریان از پروفیل های چوب پلاست بوده است.طراحی و تولید پروفیل‌های تخصصی کفسازی چوب پلاست جهت استفاده در فضاهای متفاوت با کاربری‌های متنوع از فعالیت‌های شاخص گروه موا است.موارد استفاده از پروفیل های کف چوب پلاستیک در فضاهای بالکن،کاور دور استخر،روف گاردن،فضاهای تجاری و رستوران می باشد.نکات مهمی که در انتخاب پروفیل چوب پلاست مناسب برای کفسازی مهم است عبارت است از:

  • عدم لغزندگی و سرخوردگی
  • مقاومت در برابر فشار
  • مقاوم در برابر رطوبت و باران
  • مقاومت در برابر سرما و گرما
  • دوام در برابر اشعه نور خورشید
  • حفظ حالت و رنگ پروفیل
  • و…
تصویر کفپوش چوب پلاست

کفپوش چوب پلاست | قیمت کفپوش چوب پلاست | انواع کفپوش چوبی | کفپوش چوبی ارزان

کفپوش چوب پلاست

کفپوش چوب پلاستیک یا کفپوش چوبی از تنوع بالایی برخوردار است که شما می‌توانید با توجه به محیطی که قصد کفپوش کردن آن را دارید، رنگ مورد نظر را انتخاب کرده و هارمونی مناسبی در فضا ایجاد نمایید. نصب آسان و دوام کفپوش چوبی با استفاده از پروفیل چوب پلاستیک موجب کاربرد در فضاهای باز و بسته و استقبال از این محصول منحصر بفرد شده است. علاوه‌براین پروفیل مدنظر به نسبت سایر کفپوش‌ها از مقاومت و کیفیت بیشتری برخوردار بوده که همین امر موجب شده تا استفاده از این نوع کفپوش در منازل آپارتمانی یا مکان‌های عمومی بسیار مرسوم شود.

 

انواع کفپوش چوب پلاست

کفپوش های چوب پلاستیک عمدتا به دو صورت تایلی و شاخه ای اجرا می شوند. در چوب پلاستیک های تایلی، نیاز به زیرسازی خاصی نیست اما در حالت شاخه ای نیاز به شاسی کشی و زیرسازی فلزی می باشد. عمدتا از پروفیل های تایلی برای فضاهای کوچک و از پروفیل های شاخه ای برای فضاهای بزرگ و پرتردد استفاده می شود.

 

قیمت کفپوش چوب پلاستیک

قیمت کفپوش چوبی یکی از آیتم‌های اصلی هنگام خرید کفپوش است؛ به همین علت بر حسب متراژ و مساحت مکان، نوع پروفیل چوب پلاستیک استفاده شده در اجرای کفپوش چوبی، قیمت کفپوش چوب پلاستیک متغیر خواهد بود. برای اطلاع از قیمت کفپوش چوبی می توانید به صورت حضوری یا از طریق تماس تلفنی با گروه مِوا تماس برقرار کرده و از قیمت کفپوش چوب پلاستیک مطلع شوید.

 

پروفیل های چوب پلاست مناسب برای اجرای کفسازی شامل موارد زیر است:

پروفیل چوب پلاست ST
پروفیل چوب پلاست HT
پروفیل چوب پلاست KT
پروفیل چوب پلاست LT

در ادامه تصاویری از نمونه های اجرایی کفپوش چوب پلاستیک را مشاهده می کنید:

کفپوش چوب پلاست2
کفپوش چوب پلاست3
کفپوش چوب پلاست4
کفپوش چوب پلاست5
کفپوش چوب پلاست6
کفپوش چوب پلاست7
کفپوش چوب پلاست8
کفپوش چوب پلاست9
کفپوش چوب پلاست10
کفپوش چوب پلاست11
کفپوش چوب پلاست12
کفپوش چوب پلاست13
کفسازی چوب پلاست14
کفسازی چوب پلاست15
کفسازی چوب پلاست17
کفسازی چوب پلاست18
کفسازی چوب پلاست19
کفسازی چوب پلاست21
کفسازی چوب پلاست22
کفسازی چوب پلاست23
کفسازی چوب پلاست24
کفسازی چوب پلاست26
کفپوش چوب پلاست 27
کفپوش چوب پلاست 32
کفپوش چوب پلاست 35
کفپوش چوب پلاست 39
کفپوش چوب پلاست 41
تایل چوب پلاست 48
کفسازی چوب پلاست45
کفپوش چوب پلاست 66