_

کفپوش چوب پلاست مِوا

کفپوش چوب پلاست ، یکی از پرفروش ترین محصولات گروه مِوا در طی سالیان گذشته بوده است. گروه مِوا بعنوان تنها تولید کننده چوب پلاست درجه یک با فناوری آلمانی در کشور، با تولید این محصول توانسته رضایت مشتریان عزیز را در زمینه کفسازی محوطه خود،بدست آورد.صرفه اقتصادی،دوام بالا،زیبایی در اجرا از دلایل اصلی رضایت مشتریان از پروفیل های چوب پلاست بوده است.طراحی و تولید پروفیل‌های تخصصی کفسازی چوب پلاست جهت استفاده در فضاهای متفاوت با کاربری‌های متنوع از فعالیت‌های شاخص گروه موا است.موارد استفاده از پروفیل های کف چوب پلاست در فضاهای بالکن،کاور دور استخر،روف گاردن،فضاهای تجاری و رستوران می باشد.نکات مهمی که در انتخاب پروفیل چوب پلاست مناسب برای کفسازی مهم است عبارت است از:

  • عدم لغزندگی و سرخوردگی
  • مقاومت در برابر فشار
  • مقاوم در برابر رطوبت و باران
  • مقاومت در برابر سرما و گرما
  • دوام در برابر اشعه نور خورشید
  • حفظ حالت و فرم
  • و…
برگه کفپوش چوب پلاست مِوا2

کفپوش چوب پلاست | قیمت کفپوش چوب پلاست | انواع کفپوش چوبی | کفپوش چوبی ارزان | چوب پلاست درجه یک | چوب پلاست دور استخر | روف گاردن | چوب پلاستیک گرید A

کفپوش چوب پلاست

کفپوش چوب پلاست یا کفپوش وودپلاست یکی از کاربردهای اصلی پروفیل های چوب پلاست محسوب می شود. این محصول در کنار رنگ، طرح متنوع نیز دارد که با استفاده از آن می توانید هر نوع سبک و طرحی را در محیط پیرامون خود به اجرا در بیاورید. عمده ترین کاربردی این کفپوش برای دور استخر، روف گاردن، بالکن، تراس و حیاط است. دلیل اصلی استفاده از این جنس بعنوان کفپوش نسبت به سایر متریال های چوبی، مقاومت بسیار بالاتر آن در برابر تردد و همچنین دوام این محصول در برابر شرایط آب و هوایی مختلف است. از این متریال چه در فضاهای مسکونی و چه در فضاهای تجاری می توان براحتی استفاده کرد. در سطح کفپوش های وودپلاست از براش و دِک استفاده می شود تا لغزندگی محصول کاهش یابد و بتوان در محیط های باز براحتی از آن استفاده کرد.

 

انواع کفپوش چوب پلاست

کفپوش های ترموپلاست عمدتا به دو صورت تایلی و شاخه ای اجرا می شوند. هرکدام ازین دو مدل کفپوش مزایا و معایب خاص خود را دارند که در این بخش به بیان مختصری ازین موارد می پردازیم.

در مدل کفپوش تایلی، نیاز به زیرسازی خاصی نیست و این محصول همراه با زیره پلاستیکی که به آن چسبیده است، اجرا می شود. از مزایای مدل تایلی وزن سبکتر، نصب آسانتر و قابلیت جا به جایی آن است. ازین مدل غالبا برای بالکن و تراس های کم تردد استفاده می شود.

مدل دیگر کفپوش وودپلاست از نوع شاخه ای است. در کفپوش شاخه ای ابتدا باید از شیب بندی مناسب سطح بستر و زیرین کار باید مطمئن بود. در مرحله بعدی با استفاده از قوطی های آهن ضدزنگ خورده، شاسی کشی و شبکه بندی فلزی ایجاد می شود. این شبکه بندی با فاصله های مشخص و نکات فنی اجرا می شود که برای اطلاع از آن می توانید با کارشناسان گروه مِوا در ارتباط باشید. در مرحله بعد پروفیل های کفپوش را با استفاده از پیچ سرمته و کلیپس مخصوص به زیرسازی آهنی متصل می کنیم. از مزایای این مدل کفپوش، قابلیت برش پذیری مناسب، قابل اجرا در هر نوع سبک طراحی، مقاومت بسیار بالاتر نسبت به مدل تایلی و همچنین قابلیت اجرا در تمامی فضاهای مسکونی و تجاری است. کفپوش پیشنهادی برای دور استخر و روف گاردن، مدل شاخه ای است.

 

قیمت کفپوش چوب پلاست

قیمت کفپوش وودپلاست یکی از آیتم‌های اصلی هنگام خرید کفپوش است. قیمت کفپوش های وودپلاست بسته به متراژ پروژه و همچنین مدل کفپوش انتخابی مشتری متفاوت است. از طرفی نوسانات قیمت ارزی نیز باعث تغییرات نرخ محصول می شود. برای اطلاع از قیمت بروز محصولات وودپلاست می توانید به صورت حضوری یا از طریق تماس تلفنی با گروه مِوا تماس برقرار کرده و از قیمت آنها مطلع شوید.

 

پروفیل های چوب پلاست مناسب برای اجرای کفسازی شامل موارد زیر است:

چوب پلاست TD1
TD2
TD300000

در ادامه تصاویری از نمونه های اجرایی کفپوش وودپلاست را مشاهده می کنید:

کفپوش چوب پلاست2
کفپوش چوب پلاست3
کفپوش چوب پلاست4
کفپوش چوب پلاست5
کفپوش چوب پلاست6
کفپوش چوب پلاست7
کفپوش چوب پلاست8
کفپوش چوب پلاست9
کفپوش چوب پلاست10
کفپوش چوب پلاست11
کفپوش چوب پلاست12
کفپوش چوب پلاست13
کفسازی چوب پلاست14
کفسازی چوب پلاست15
کفسازی چوب پلاست17
کفسازی چوب پلاست18
کفسازی چوب پلاست19
کفسازی چوب پلاست21
کفسازی چوب پلاست22
کفسازی چوب پلاست23
کفسازی چوب پلاست24
کفپوش چوب پلاست 39
کفپوش چوب پلاست 27
کفپوش چوب پلاست 32
کفپوش چوب پلاست 41
تایل چوب پلاست 48
کفسازی چوب پلاست45
کفسازی چوب پلاست71
کفسازی چوب پلاست72
کفپوش چوب پلاست 66
کفسازی چوب پلاست68
کفسازی چوب پلاست69
کفسازی چوب پلاست70
کفسازی چوب پلاست74
کفسازی چوب پلاست75
کفسازی چوب پلاست76
کفسازی چوب پلاست77
کفسازی چوب پلاست78
کفسازی چوب پلاست79
کفسازی چوب پلاست83
کفسازی چوب پلاست84
کفسازی چوب پلاست85
کفسازی چوب پلاست86
کفسازی چوب پلاست87
کفسازی چوب پلاست88
کفسازی چوب پلاست89
کفسازی چوب پلاست90
کفسازی چوب پلاست91
کفسازی چوب پلاست92
کفسازی چوب پلاست93
کفسازی چوب پلاست82
کفسازی چوب پلاست98
کفسازی چوب پلاست95
کفسازی چوب پلاست100
کفسازی چوب پلاست101
کفسازی چوب پلاست102
کفسازی چوب پلاست103
کفسازی چوب پلاست107
کفسازی چوب پلاست108
کفسازی چوب پلاست109
کفسازی چوب پلاست110
کفسازی چوب پلاست111
کفسازی چوب پلاست112
کفسازی چوب پلاست113
کفسازی چوب پلاست114
کفسازی چوب پلاست115
کفسازی چوب پلاست116
کفسازی چوب پلاست117
کفسازی چوب پلاست118
کفسازی چوب پلاست104
کفسازی چوب پلاست120
کفسازی چوب پلاست121
کفسازی چوب پلاست122
کفسازی چوب پلاست123
کفسازی چوب پلاست124
کفسازی چوب پلاست125