کفپوش دور استخر

_

کاور و کفپوش دور استخر

_

امروزه یکی از پرکاربردترین فضاهای محوطه سازی،استخر و جکوزی می باشد.کفپوش اطراف استخر جزء جداناپذیر در طراحی و ساخت یک استخر می باشد.یکی از بهترین متریال در ساخت یک کفپوش چوب می باشد.چوب بدلیل حس گرمابخشی که به محیط وارد می کند در هر فصلی قابل استفاده می باشد.چوب پلاست و ترمووود بدلیل دوام و مقاومتی که در برابر سرما،گرما و رطوبت دارند گزینه پیشنهادی ما به شماست.

کفپوش استخر | انواع کاور دور استخر | قیمت کفپوش استخر

کاور دور استخر

امروزه استفاده از استخر،سونا و جکوزی در ساختمان ها و ویلاها رایج شده است. برای ساخت استخر ها از متریال های مختلفی جهت کاور کردن آن استفاده می کنند که یکی از پرکاربردترین متریال ها چوب می باشد.چوب بدلیل حس گرمابخشی که به محیط می دهد مورد توجه بسیاری از سازندگان می باشد. در استفاده از از متریال چوب اولین نکته ای که باید توجه داشت دوام آن در مقابل رطوبت و عدم لغزندگی است.

انواع چوب های کفپوش استخر

دو نوع چوب برای ساخت کفپوش و دیوارپوش استخرها استفاده می شود. اولین مورد ترموود است که در رنگ های متنوع و طرح های گوناگون بسیار در این زمینه پرکاربرد است. دومین مورد چوب پلاست است که بعلت عدم لغزندگی،کیفیت بالا و قیمت مقرون به صرفه،بسیار مورد توجه سازندگان بوده است. هرکدام ازین متریال ها دارای مزایای خاص خود هستند که بسته به رنگ و هزینه ای که کارفرما پرداخت می کند،قابل استفاده هستند.

قیمت کفپوش استخر

برای برآورد قیمت کفپوش استخر باید به عواملی مانند ابعاد،نوع متریال،طرح اجرایی کفپوش و دیگر عوامل دقت داشت.شما مشتریان گرامی می توانید پس از انتخاب طرح مورد نظر خود با مشاورین ما تماس بگیرید.

در این قسمت تصاویری از کاور و کفپوش دور استخر را مشاهده می کنید:

کاور دور استخر (10)
کاور دور استخر (9)
کاور دور استخر (8)
کاور دور استخر (7)
کاور دور استخر (6)
کاور دور استخر (5)
کاور دور استخر (4)
کاور دور استخر (3)
کاور دور استخر (2)
کاور دور استخر (1)
کاور دور استخر (18)
کاور دور استخر (17)
کاور دور استخر (16)
کاور دور استخر (15)
کاور دور استخر (14)
کاور دور استخر (13)
کاور دور استخر (12)
کاور دور استخر (11)