طراحی حیاط ویلا استخردار

_

طراحی حیاط ویلا استخردار

طراحی حیاط استخردار | اهمیت طراحی حیاط دور استخر | اجزای طراحی حیاط دور استخر | کفپوش چوب پلاست برای دور استخر | قیمت کفپوش چوب پلاست درجه یک

طراحی حیاط ویلا استخردار

یکی از جذابیت ها و زیبایی های یک ویلا به استخردار بودن حیاط آن است. استخر یک محیط ورزشی و تفریحی را برای ساکنین فراهم می کند. ویلاها برحسب موقعیت و وسعت حیاط می توانند از استخرهای سرپوشیده و یا روباز بهره مند باشند. فضاسازی های صورت گرفته در محوطه سازی امکان استفاده از طرح های متنوع و گوناگون را مهیا می کند. جانمایی استخر نیز مسئله مهمی در طراحی حیاط ویلاها محسوب می شود. بطور معمول استخرهای روباز بهتر است نزدیک ساختمان ویلا ساخته و اجرا شود. در این طراحی می توان با ایجاد سکو و محوطه ای برای نشستن و دراز کشیدن، فضایی جهت دورهمی برپا کرد.

دلیل اهمیت طراحی حیاط دور استخر

محوطه سازی و طراحی حیاط دور استخر در ویلاها علاوه بر ایجاد محیطی دلنشین و سرگرم کننده، باعث تهویه مطبوع محیط اطراف ویلا می شود. همچنین طراحی این فضاها باعث افزایش نرخ و قیمت ویلاهای استخردار نسبت به بدون استخر می شود. باید توجه داشت که این طراحی براساس فرم و تیپ کلی ویلا انجام شود.

بخش های طراحی حیاط دور استخر

محوطه دور استخر معمولا از کفپوش، دیوارپوش، نورپردازی و مبلمان آن تشکیل می شود. در این قسمت دو نکته بسیار حائز اهمیت است. جنس متریال استفاده شده و رنگ آن. در انتخاب جنس متریال های دور استخر باید دقت نمود که مصالح مورد استفاده در مقابل سرما، گرما، رطوبت و بارندگی مقاوم باشد. در بین تمامی اجزا دور استخر، کفپوش بیشتر از سایر قسمت ها مورد تاکید و اهمیت قرار داد. یک کفپوش خوب و متناسب با فضای کلی ویلا، می تواند در ساخت و ایجاد یک محیط دلنشین و خاص کمک کند.

شاید یکی از پرکاربردترین، به صرفه ترین و مقاوم ترین محصول در زمینه طراحی حیاط دور استخر، استفاده از چوب پلاست باشد. چوب پلاست درجه یک با مقاوم بالا در مقابل سرما و نور خورشید و همچنین زیبایی خاص و ویژه ای که دارد در سالیان گذشته مورد تاکید و استفاده طراحان و سازندگان ساختمانی قرار گرفته است.

کفپوش چوب پلاست برای دور استخر

کفپوش های چوب پلاست دور استخر باید در مقابل رطوبت، بارندگی،گرما، سرما، نور خورشید، پوسیدگی و حشرات مقاوم باشند و همچنین از لزندگی و سرخوردگی جلوگیری کنند. در این بین چوب پلاست گرید A و درجه یک شرکت مِوا با داشتن گارانتی و قیمت مناسب و همچنین طرح ها و رنگ های متنوع توانسته رضایت مشتریان عزیز را بدست بیاورد.

قیمت کفپوش چوب پلاست برای دور استخر

کفپوش های چوب پلاست گرید A در ابعاد و سایزهای مختلف قابل اجرا و هرکدام دارای قیمت بخصوص خود هستند. شما مشتریان عزیز می توانید با تماس با کارشناسان گروه مِوا، از آخرین قیمت محصولات درجه یک شرکت مِوا جویا شوید.

دسته‌بندی نشده

#کفپوش_چوب_پلاستبهترین کفپوش چوب پلاست دور استخرچوب پلاست درجه یکچوب پلاست گرید Aچوب پلاست مواطراحی استخرطراحی ویلا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *