_

روف گاردن

_

روف گاردن یا بام باغ،به تکنولوژی مدرنی که بر پایه سقف سبز بنا نهاده شده است و بر روی پشت بام ها و تراس ها اجرا می شود،گفته می شود. بام سبز شامل مجموعه ای از گیاهان سبز،آبنما،آلاچیق،پرگولا،کفپوش و نماپوش چوبی،مبلمان فضای باز و سایر امکانات دیگر می باشد. در این فضا می توان از متریال مختلفی مانند سنگ،چوب،سیمان و غیره استفاده کرد. اما در سالیان گذشته توجه غالب مشتریان برای ایجاد یک طرح زیبا از بام سبز،به متریال چوبی بوده است. در این بخش می توان طرح های مختلف را با چوب ایجاد کرد. باید توجه داشت که بعلت فضای بازی که اطراف بام سبز وجود دارد باید از بهترین جنس های چوب استفاده کرد.

روف گاردن | بام سبز | باغ بام | روف گاردن مِوا | هزینه ساخت روف گاردن

روف گاردن چیست

بام سبز یا بام باغ بطور ساده به فضای سبزی که در روی بام ساختمان ها ساخته می شود،گفته می شود.ساخت بام باغ می تواند شامل قرار گرفتن چند فلاورباکس یا آلاچیق تا اجرای یک محوطه سازی کامل باشد. برای ساخت این فضا از متریال های مختلفی استفاده می شود. یکی از زیباترین متریال ها، چوب می باشد. چوب پلاست و ترمووود بعلت مقاومت در برابر شرایط مختلف جوی گزینه مناسبی برای ساخت سازه های مختلف فضای سبز در بام باغ ها می باشند.

 

طراحی roof garden

طراحی و اجرای بام سبز و بام باغ نیاز به تخصص و هنر خاص خود دارد. بعلت حیاتی بودن بحث سازه ای بام ها باید در انتخاب نوع متریال مورد استفاده در این بخش از ساختمان از دقت لازم بهره مند بود. گروه مِوا بعنوان تنها تولید کننده چوب پلاست درجه یک با فناوری آلمانی در کشور، با بکارگیری از بهترین متریال های چوبی نظیر ترمووود فنلاندی و چوب پلاست گرید A رضایت مشتریان را در این زمینه در سالیان گذشته بدست آورده است.

 

هزینه ساخت بام سبز

هزینه ساخت بام باغ یا بام سبز بر اساس نوع طرح و متریال مورد استفاده متفاوت می باشد. شما مشتریان گرامی با انتخاب طرح موردنظر خود جهت اجرای بام سبز،می توانید برای استعلام قیمت با ما در تماس باشید.

در این قسمت تصاویر مختلفی از روف گاردن و بام سبز را مشاهده می کنید:

روف گاردن 1
روف گاردن 2
روف گاردن 3
روف گاردن 4
روف گاردن 5
روف گاردن 6
روف گاردن 7
روف گاردن 8
روف گاردن 9