_

کابینت و کمد روکش چوب

_

کابینت روکش چوب،یکی از بهترین مدلهای سبک کلاسیک،کابینت می باشد. کابینت طرح چوب تلفیقی از کابینت ممبران (از لحاظ ابزار خوردن درب ها) و mdf ( از لحاظ جنس بدنه و مغز درب ها) و کابینت چوبی (از نظر ظاهر کابینت) است. قیمت کابینت طرح چوب نسبت به ام دی اف،های گلاس و ممبران گرانتر است اما نسب به کابینت تمام چوبی ارزانتر است.

کابینت طرح چوب متشکل از ام دی اف خام و لایه چوب طبیعی میباشد که این لایه چوب توسط چسب و پرس بر سطح ام دی اف چسبیده میشود و به عنوان درب و نمای کابینت آشپزخانه مورد استفاده قرار می گیرد.

کابینت روکش چوب | کمد طرح چوب | کابینت رنگی | کابینت چوبی | قیمت کابینت روکش چوب

کابینت و کمد طرح چوب

کابینت ها در مدل های مختلف طراحی و ساخته میشوند که یکی از زیباترین مدل ها کابینت کلاسیک است. کابینت های کلاسیک در دو کلاس تمام چوب و طرح چوب قابل اجرا هستند. مدل های روکش دار از لحاظ زمان اجرای و قیمتی،نسبت به تمام چوب،به صرفه تر هستند.

پر طرفدار ترین نوع لایه چوب، لایه بلوط و ملچ میتوان نام برد. در نظر داشته باشید که محل هایی که ابزار زده میشه را نمیتوان لایه چوب زد و با رنگ این قسمت ها پوشیده میشود. در واقع تفاوت اصلی کابینت های طرح چوب با تمام چوب،در همین است کابینت های چوبی دارای گره های چوب در تمامی قسمت ها حتی در محل های تراش (ابزار) خورده است اما کابینت های طرح چوب فقط دارای گره (آن هم روی لایه چوب نه مغز) روی سطوح صاف است.

قیمت کابینت چوبی

هزینه ساخت یک کابینت طرح چوب کاملا براساس مدل و طرحی ست که شما مشتریان گرامی انتخاب می کنید. همینک می توانید با تماس با مشاورین ما استعلام قیمت لازم برای ساخت یک کابینت با این طرح را بگیرید.

در این قسمت تصاویری از کابینت های طرح چوب را مشاهده می کنید:

image
image
image
image
image
image