_

کفپوش ترمووود

کفپوش ترمووود نوع خاصی از کفپوش است که می تواند در فضاهای پر تردد به دلیل استحکام بالا مورد استفاده قرار گیرد. این کفپوش به دلیل اینکه از چوب ترموود ساخته شده، می تواند چندین سال بدون افت کیفیت مورد استفاده قرار گیرد. چوب های ترمووود بدلیل مقاومت در در برابر عوامل جوی، رطوبت، نورخورشید و فشار، مناسب برای استفاده در کف، پله، کاور دور استخر، روف گاردن و …. می باشند.

تصویر کفپوش ترمووود

نصب کفپوش ترموود | قیمت کفپوش ترمووود | انواع چوب ترمووود | ترمووود ارزان | ترموود فنلاندی | چوب ترمو | رنگ کفپوش ترمووود

نصب کفپوش ترموود

برای نصب ترمو ابتدا باید توجه داشت که بستر محیطی که قرار است با کفپوش پوشیده شود، شیب بندی باشد. در مرحله بعد نصاب بعد از بازدید از محیط، با توجه به طراحی کفپوش، اقدام به شاسی کشی و زیرسازی می کند. بعد از اتمام زیرسازی شروع به نصب پروفیل چوب اشباع شده و سپس پروفیل اصلی ترموود می کند.

قیمت کفپوش ترموود

قیمت کفپوش ترمو بسته به ابعاد و مشخصات آن پروفیل دارد. کفپوش ترمو شامل مقاطع مختلفی است که هر کدام بسته به میزان پاخوری و فشار محیط انتخاب می شود. انتخاب دقیق نوع پروفیل فضای خود را به کارشناسان ما در گروه مِوا بسپارید.قیمت کفپوش ترمو، به علت تغییرات ارز کشور،متغییر می باشد. برای اطلاع دقیق از قیمت کفپوش ترموود با ما در ارتباط باشید.

انواع چوب ترمووود

در بخش کفپوش، می توان از دو نوع رده چوب استفاده کرد. بیشترین و پرمصرفترین نوع چوب در این بخش در سطح کشور، از نوع درخت کاج می باشد. نوع دیگری که برای کفپوش استفاده می شود، چوب درخت زبان گنجشک می باشد. چوب درخت ASH یا زبان گنجشک دارای دوام بسیار بالا و مناسب برای فضاهایی با تردد سنگین می باشد.

رنگ کفپوش ترموود

کفپوش ترمو علاوه بر دوام بالا، نصب سریع و زیبایی که دارد،دارای تنوع رنگ بالایی است. این تنوع رنگ می تواند با سازه های دیگر ترکیب رنگ جالب و زیبایی را ایجاد کند. در صفحه مربوط به رنگ PNZ می توانید کدهای رنگی چوب های ترموود را مشاهده کنید.

شاخه های ترمووود مناسب برای این بخش شامل موارد زیر است:

ترمووود 19×117
ترمووود 26×92
ترمووود 26×117
ترمووود 26×140
شاخه ترمووود دک 26×117
شاخه ترمووود ash سایز 21×130
ترمووود 300×300

در ادامه تصاویری از نمونه های اجرایی کفپوش ترموود را مشاهده می کنید:

کفپوش ترمووود2
کفپوش ترمووود3
کفپوش ترمووود4
کفپوش ترمووود5
کفپوش ترمووود6
کفپوش ترمووود7
کفپوش ترمووود8
کفپوش ترمووود9
کفپوش ترمووود10
کفپوش ترمووود11
کفپوش ترمووود12
کفپوش ترمووود13
کفسازی ترمووود14
کفسازی ترمووود15
کفسازی ترمووود16
کفسازی ترمووود17
کفسازی ترمووود18
کفسازی ترمووود19
کفسازی ترمووود20
کفسازی ترمووود21
کفسازی ترمووود24
کفسازی ترمووود22
کفسازی ترمووود23
کفسازی ترمووود25
کفسازی ترمووود26
کفسازی ترمووود27
کفسازی ترمووود28
کفسازی ترمووود29
کفسازی ترمووود30
image